Број на оглас: 3597630
Објавен на: 22.05.2020, 09:40
1 / 9

Digitalna Kamera Medion

1.800 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Full HD Camcorders touchscreen
Rotiracki ekran
3" incen ekran
slot za microsd karticka
moznost za snimanje nokno i densko