Број на оглас: 3597611
Објавен на: 22.05.2020, 09:08
1 / 4

Baliracka international 435

2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava international 435 odlicna sostojba samo na boja ne e dobra