Број на оглас: 3597564
Објавен на: 03.06.2020, 05:58
1 / 9

Huawei y5 top telefonce

4.800 МКД Цената не е фиксна 5.500 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
Y5 2019
Боја:
Black
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei y5 uste ima garancija za povekje inf na broj