Број на оглас: 3597535
Објавен на: 03.08.2020, 12:37
1 / 12

Opel Zafira B 1.9 dizel

38 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 1.9 dizel registrirani cela godina klimatronik aluminski bandasi euro kuka soncev krov kopcinja na volanot se funkcionira nema potreba za nikakof vlozuvanje registrirani cela god 05.2021 god....
Kontakt 071 727 524
Kontakt 071 727 524