Број на оглас: 3597484
Објавен на: 27.05.2020, 17:47
1 / 9

SEAT IBIZA 1.2 TDI vo odlicna sostojba

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodav SEAT IBIZA 1.2 TDI ecomotive proizvedena 2010 godina, kolata e vo odlicna sostojba so izminati 18000 kilometri, ima mnogu mala potrosuvacka, registrirana e vo januar 2020 godina, moze da se vidi i proba vo sekoj moment. Napraven golem i mal servis.