Број на оглас: 3597433
Објавен на: 02.06.2020, 08:36
1 / 11

CITROEN C4 1.4 benzin-plin!! Registriran!! 2006god!!

2.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen C4 1.4benzin plin!!
2006god!!
170000km!!
Benzin plin,klima raboti,full oprema,4 dobri gumi!!
Registriran do septemvri!!
Kolata e servisirana komplet,mn ekonomicna so 1000den plin pominuva 600km!!
Moze.proverka vo servis moze i test voznja!!