Број на оглас: 3597384
Објавен на: 01.06.2020, 19:53
1 / 2

lg g3

2.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
LG
Модел:
g3
Боја:
Gold
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ispravna sostojba so puknat ekran