Број на оглас: 3597286
Објавен на: 02.06.2020, 09:43
1 / 11

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 105KS 2010GOD ODLICNA SOSTOJBA

4.500 € Цената не е фиксна 5.100 €
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


📍Skoda Octavia 1.9tdi 105 ks 2010god
📍Prv sopstvenik kupena od Porsche.Mak
📍Napraven kompleten servis pred 300km
📍Full oprema
📍Pominati 171000km
📍Bez zameni extra cena za kesh
☎️078/329/303