Број на оглас: 3597263
Објавен на: 01.06.2020, 23:20
1 / 3

Bandazi 20ki so gumi

1.000 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
20
Ширина на бандаж:
10J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
275
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
20

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Novi bandazi 20ki, germanski, komplet so novi gumi Sailun 275/45/20, ne vozeni. Plateni 1600 evra komplet, se prodavaat za 1000 evra komplet.