Број на оглас: 3597084
Објавен на: 16.09.2020, 23:02
1 / 1

PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
2700 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naojka vo centralno gradsko podracje do skoloto, nad plostadot
TELEFON: 078413876 VIKTOR
TELEFON: 078413876 VIKTOR
TELEFON: 078413876 VIKTOR