Број на оглас: 3596778
Објавен на: 10.07.2020, 20:16
1 / 3

mi Note 5 BEZ GREPKA

6.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Xiaomi
Модел:
NOTE 5
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e full pakovanje, bukvalno kako nov bez nikakvo ostetuvanje.
DUAL Kamera 13MP
RAM 3GB
ROM 32GB