Број на оглас: 3596638
Објавен на: 06.06.2020, 11:14
1 / 11

huawei p20 lite

8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
p20 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam huawei p20 lite ,komplet so kutija ,bez niedna grebka ,mnogu socuvan ,so 5 maski i zastitni folii