Број на оглас: 3596620
Објавен на: 29.05.2020, 09:41
1 / 8

TRANSPORTER T4 2.5

3.600 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


TRANSPORTER T4 2.5
PROIZVEDENA 2000GOD
REGISTRIRANA 23 12 2020
BES KLIMA
TOVARNO
KOBETO VO ODLICNA SOSTOJBA
CENA 3600EVR