Број на оглас: 3596559
Објавен на: 02.08.2020, 11:08
1 / 7

Vw passat 2.0 tdi 8 ventili 2005 godina

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Rotnem Sham
Bulevar Turisticka bb
Охрид
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw passat 2.0 tdi 140ks 8 ventilski motor vo odlicna sostojba

Потврден огласувач
 Rotnem Sham (претпријатие)