Број на оглас: 3596547
Објавен на: 06.08.2020, 11:43
1 / 10

Mini Cooper D - 05 Godina!

3.300 €
Марка:
Mini
Модел:
Cooper D
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Mini Cooper D! Proizvedena 2004 Godina 12 Mesec. Registrirana E Do 28.05.2021. Vo Extra Sostojba! So Full Oprema! Kolata E Bez Dopolnitelni Davacki!