Број на оглас: 3596501
Објавен на: 24.05.2020, 00:09
1 / 2

Shiber - harmonika

200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Vnatreshen pregraden shiber - harmonika!
Mnogu socuvan! Povolno!