Број на оглас: 3596397
Објавен на: 16.09.2020, 20:29
1 / 5

Bandazi od pasat 5x112 gumite se solidni m+s 2016

2 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se iskarani od pasat 5x112 gumite se solidni m+s nesa krivi vareni nisto