Број на оглас: 3596293
Објавен на: 01.06.2020, 11:35
1 / 9

PRODAVAM AUDI A3 1.9 TDI 105 S-LINE

3.850 € Цената не е фиксна 3.900 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM AUDI A3 1.9 TDI 105 S-LINE

FULL OPREMA
S-LINE

*VOZILOTO E REGISTRIRANO DO
26/05/2021
NA VOZILOTO SE FUNKCIONIRA ODLICNO
* 4 ODLICNI GUMI
* 17KI BANDASI
* ABS KOCNICI
* ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
* BORD KOMPJUTER
* SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
* KLIMATRONIk
NA VOZILOTO SE FUNKCIONIRA BESPREKORNO
VOZILOTO E BUKVALNO KAKO NOVO MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME PROVERKA PO VASA ZELBA