Број на оглас: 3596281
Објавен на: 17.09.2020, 00:58
1 / 3

Volkswagen Vento

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Vento
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
18 kw / 24 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Vento 1.8(Benzin),Kolata ima pominato 250.000 km kilometrazata e realna.Kolata e registrirana do juni.
Lica za kontakt:
Dragi Nikolovski 078 249 957
Suzana Nikolovska 070 232 913