Број на оглас: 3596258
Објавен на: 09.07.2020, 09:36
1 / 6

Ekskluziven stan vo Kapistec , Nov

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
131 m²
Греење:
Друго
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2020
Број на балкони:
Тераса + 3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ
Адреса:
Kapistec
Vesna
Скопје Центар, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov nevselen Stan vo Kapistec na 7-mi kat , so 3 spalni sobi , 131 m2 + 110 m2 krovna terasa . Stanot se protega sever-jug ...

Cena po dogovor 075 259 253