Број на оглас: 3596150
Објавен на: 06.06.2020, 13:00
1 / 11

Chrysler C300 5.7 V8 HEMI AWD 55.000KM

14.000 € 21.000 €
Марка:
Chrysler
Модел:
300C
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
50000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
250 kw / 340 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full