Број на оглас: 3595985
Објавен на: 29.05.2020, 17:31
1 / 5

Opel astra cosmo 1.7 cdti

1 МКД
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava opel astra 1.7 isuzu cdti
Ima letni i zimni gumi
Top sostojba cena po dogovor
Za poveke info obratetese na brojot 070-809-669