Број на оглас: 3595923
Објавен на: 01.03.2021, 11:51
1 / 12

PEUGEOT 307 HDI SOCUVAN !!

2.699 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e socuvan i servisiran redovno. Smeneti se site filteri, ulje Castol ima staveno redovno!
Doaga zaedno so gumi.
Registriran do kraj na 9ti mesec!
Moze zamena za: VW Polo, Opel Corsa, Seat i nekoj drug model so Moja Doplata!
Broj za kontakt: 071309997