Број на оглас: 3595883
Објавен на: 04.06.2020, 07:24
1 / 7

Seat leon 1.9 tri 110 ks klima odlicna

1.900 € Цената не е фиксна 1.999 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Klimatronik ispraven