Број на оглас: 3595808
Објавен на: 20.05.2020, 10:43
1 / 9

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI
-6 STEPEN MENUVAC
-KLIMATRONIK
-ALUMINIUSKI BANDAZI
-NAVIGACIJA
-PARKING SENZORI
-TEMPOMAT
-KONTROLI NA VOLAN
--EL. NA SITE PROZORI.....
UVEZENA OD HOLANDIJA, NE CARINET
VO ISKLUCITELNO DOBRA SOSTOJBA, KAKO NOVA