Број на оглас: 3595773
Објавен на: 20.05.2020, 10:18
1 / 1

Мебел за дневна соба

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава мебел за во дневна соба, сочуван во одлична состојба .Цена по договор !!!

Потврден огласувач
 Наташа Гочевска