Број на оглас: 3595641
Објавен на: 19.09.2020, 10:20
1 / 3

Gumi 235 50 17 Continental Letni

5.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
235
Висина:
50
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni 235 50 17 Continental letni.. gumite se super 6 mm shara.. cetiri isti
Cena: 6000 denari
Tel: 071682777