Број на оглас: 3595638
Објавен на: 19.09.2020, 10:21
1 / 4

Gumi 205 60 16 Hankook M+S

4.000 МКД Цената е фиксна 5.000 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
205
Висина:
60
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni 205 60 16 M+S .. gumite se super .. cetiri isti ..
Cena: 4000 denari