Број на оглас: 3595600
Објавен на: 24.05.2020, 00:24

Kupuvam Kuka vo okolinata na Bitola

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Нема
Дворна површина:
600 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
10
Година на реновирање:
11
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Bitola

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се бара Можна е замена


Baram da kupam kuka vo okolnite Bitolski sela za zivrnje so pogolemo dvorno mestoKVo kukata so malo renoviranje da noze normalno fa se zivee Istata da ima voda syruja i odvod obavezno i do cist imoten list Ponudete na tel 075 233 109 ili na email so realni ceni Samo na ovaj broj barajte