Број на оглас: 3595564
Објавен на: 02.06.2020, 22:27
1 / 9

Pikerka masina Maer dobra i toster presa za leoenje aplikaci

250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masina pikerka Maer dobra i tosterka fikser presa za lepenje aplikacii cena po dogovor 070816971 Igor