Број на оглас: 3595553
Објавен на: 27.02.2021, 22:21
1 / 2

ВРАТИ

1.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВАТ ВРАТИ ДВЕ СОБНИ ЛЕВА И ДЕСНA, 84x199, 1500 ДЕНАРИ ОД ВРАТА