Број на оглас: 3595536
Објавен на: 24.05.2020, 19:49
1 / 6

Mercedes e 250td odlicno zacuvan servis komompet

1.888 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra cena tel 070321755