Број на оглас: 3595336
Објавен на: 05.06.2020, 11:28
1 / 5

Renault Megan Senik

1.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba pali vozi cenata ne e fiksna