Број на оглас: 3595292
Објавен на: 19.05.2020, 19:47
1 / 4

OPEL TIGRA 1.6 ECO TECH

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Tigra
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Registrirana od 13.04.2021
Smeneti filtri i ulje.
Sportski filtri, auspuh.
KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA MOZHE DA DOJDE I DA SE PROBA.
Zamena samo za vozilo pod 75kw