Број на оглас: 3595212
Објавен на: 02.06.2020, 10:16
1 / 4

BMW 320

2.600 € Цената не е фиксна 2.700 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба,редовни сервиси 4 нови гуми регистрирано цела година