Број на оглас: 3595020
Објавен на: 01.07.2020, 04:45
1 / 3

Samsung Galaxy Tab A6

200 € Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Големина на екранот:
10" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam tablet Samsung mnogu malku koristen, baterija drzi kako nov
Moze zamena za S10 Samsung