Број на оглас: 3594513
Објавен на: 03.07.2020, 17:18
1 / 4

projector proektor BENQ

250 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео проектори и опрема

Вид на оглас: Се продава


BENQ TH68 model, projectorot professionalen so mnogu kvalitet e kupen od germania mnogu malce koristen kupen 799 euro se prodava za 250euro