Број на оглас: 3594333
Објавен на: 25.09.2020, 10:13
1 / 8

OPEL 15 ki 5x110 original ОPEL GM

220 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам алумински бандажи комлет со летни гуми SAVA Intensa оригинал OPEL GM, 5x110 195х65х15.