Број на оглас: 3594100
Објавен на: 11.07.2020, 20:02
1 / 4

Kenwood Krc-178R

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kasetofon za vo kola ispraven kenwood so euro gjek, gratis usb predavatel za opaljac so dalecinsko