Број на оглас: 3593803
Објавен на: 23.02.2021, 22:54
1 / 3

TERMO 4.5kw

3.000 МКД Цената не е фиксна 3.300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Termo 4.5kw so eden motor