Број на оглас: 3593611
Објавен на: 31.05.2020, 13:23
1 / 8

Toshiba Aurex sr-P5f

2.800 МКД 3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вид на оглас: Се продава


Direct drive full automatic gramofon, ima kapak ama ne e originalen, nema igla i armrest, moze zamena za nekakva gramofonska glava so igla, ili racka i headshell za Dual 1224