Број на оглас: 3593455
Објавен на: 17.05.2020, 23:28
1 / 7

SEAT IBIZA SPORTCOUPE

4.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Seat Ibiza SC 1.4 benzin prv sopstvenik kupena od kadis skopje, so style nivo na oprema:

-Maglenki so avtomatsko vklucuvanje
-Kozen volan i menjac
-Tempomat
-El.stakla i el.retrovizori
-Audio Mp3 + Aux
-Klima
-Aluminiumski bandazi so novi letni gumi + celicni bandazi so zimski gumi