Број на оглас: 3593431
Објавен на: 28.05.2020, 10:06
1 / 12

Polovni Delovi za Fiat Doblo/Stilo

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


🔧Polovni Delovi🔧
☑Alfa Romeo Fiat☑

☑Alfa Romeo
147/156/159
1.9 105/116/120/150ks
1.6 120ks Twin Spark
2.0 150ks Twin Spark

☑Fiat
Doblo/Stilo/Ulyse
1.6 103ks
1.9 105/116ks
2.2 128ks

Информаци на тел:076 666 692