Број на оглас: 3593401
Објавен на: 04.06.2020, 10:08
1 / 4

Tomos vakum pumpa elektronsko palejne

11.000 МКД Цената не е фиксна 12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Tomos vakum od elektronskite palejne nogu malku rabotena moze da se vidi ili po kargo da se prati tel 071 713 346