Број на оглас: 3593231
Објавен на: 03.08.2020, 09:50
1 / 8

FORD FOCUS 1.8 TDCI

1.800 € 1.900 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


For focus 1.8 tdci vo perfektna sostojba registriran