Број на оглас: 3593111
Објавен на: 02.08.2020, 09:20
1 / 8

Mitsubishi Colt 1.5 DID Disel

2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mitsubishi
Модел:
Colt
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba Moze zamena i za Skuter nad 250cc so vasa doplata zainteresirani moze da pisuvate na Viber i Whatsapp