Број на оглас: 3593041
Објавен на: 17.05.2020, 15:58

КУКА 100 м2 ВО с.ПИРАВА

20 €
Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
800 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ
Адреса:
с. Пирава, Валандово

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам кука