Број на оглас: 3592957
Објавен на: 04.06.2020, 10:52
1 / 8

Gilera Nexus 500 ie

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Gilera
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
Nexus
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Gilera
Nexus
500 ie
God 2006
Registriran 05 2021
Servisiran
Spremen za sezona