Број на оглас: 3592808
Објавен на: 17.05.2020, 11:50
1 / 4

Polo 1.9D “Za Delovi”

88 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poli 1.9D samo na delovi