Број на оглас: 3592801
Објавен на: 17.05.2020, 11:46
1 / 4

Opel corsa 1.3 CDTI “Za Delovi”

88 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Motor menjac na prefektna sostojba
Se davat samo na delovi